szkoła prowadzona przez pokolenia

WIELOLETNIA TRADYCJA

Dlaczego my?

Sprawimy, byś za kierownicą czuł się bezpiecznie. komfortowo. pewnie.

Nauka Jazdy Jarosław Bubnowicz, to ośrodek szkolenia kierowców prowadzący kursy na prawo jazdy już od 1991 roku. Właściciel i założyciel firmy – Jarosław Bubnowicz jest kontynuatorem rodzinnych tradycji, bowiem ojciec – Adam – wieloletni instruktor – wykładowca, już w 1989 roku, tuż po przemianach ustrojowych, założył własną firmę: Nauka Jazdy Adam Bubnowicz – Zakład Prywatny.
Jarosław Bubnowicz zaczynał pracę instruktora w firmie ojca, najpierw jako pracownik, następnie już jako współwłaściciel.


W obecnym kształcie firma Nauka Jazdy Jarosław Bubnowicz istnieje od 1997 roku – kiedy już samodzielnie założył ją Jarosław Bubnowicz.

Przez wiele lat sam prowadził kursy na prawo jazdy kat. ,,B”. Dobra koniunktura w branży szkolenia na prawo jazdy, spowodowała, że od 2006 roku firma zanotowała znaczący rozwój: przybyło samochodów szkoleniowych, zostali zatrudnieni nowi instruktorzy.

Dysponujemy własną salą wykładową, egzaminacyjną oraz placem manewrowym.

Od samego początku naszym głównym celem jest solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy oraz przekazanie wiedzy i umiejętności, które po zdanym egzaminie zapewnią bezpieczne i sprawne poruszanie się samochodem.

Dopasujemy się do Ciebie i czasu kiedy możesz odbywać naukę czy pracę. Wykładowcy w naszej szkole słyną z bardzo ciekawych oraz merytorycznych zajęć, co skutkuje pełnym przygotowaniem do zajęć praktycznych. Instruktorzy prowadzący zajęcia praktyczne, posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, co skutkuje bardzo wysokim procentem zdawalności egzaminu przez naszych kursantów.

Posiadamy nowoczesny sprzęt audio-wizualny, dzięki czemu zajęcia teoretyczne stają się łatwe do przyswojenia. Podczas zajęć praktycznych kursant poznaje trasy egzaminacyjne. Znajomość tras egzaminacyjnych pomaga podczas zdawania egzaminu państwowego.AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ RATALNĄ

dzięki temu kurs nie obciąży Twojego budżetu

%
zadowolonych klientów
+
kursantów
lat
Tradycji
%
Przyjaznego podejścia

w naszej ofercie

kurs na prawo jazdy kat. "B"

z manualną skrzynią biegów

Kurs na prawo jazdy kat. ,,B'' z manualną skrzynią biegów ( 30h teoria + 30h praktyka )

z automatyczną skrzynią biegów

Kurs na prawo jazdy kat. ,,B'' z automatyczną skrzynią biegów ( 30h teoria + 30h praktyka )

dla osób niepełnosprawnych

Kurs na prawo jazdy kat. ,,B'' dla osób niepełnosprawnych ( 30h teoria + 30h praktyka )